Мінфін продав ОВДП на 2,8 млрд грн

Фінанси 17.09.2019 / автор:
Мінфін продав ОВДП на 2,8 млрд грн

Сьогодні, 17 вересня, на аукціонах облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП) Мінфін залучив 2,8 млрд грн. Більшу частину з них склали надходження від 3-річних ОВДП.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України, передає портал ПромПолітІнформ.

Зазначається, що Мінфін продовжує обмежувати пропозицію ОВДП та завдяки цьому знижувати ставки залучення коштів в державний бюджет України.

Ставки дохідності за всіма ОВДП знижені та склали:

за 3-місячними ОВДП – 16,0% (зниження на 25 базисних пунктів (бп));

за 1-річними ОВДП – 15,29% (зниження на 23 бп);

за 3-річними ОВДП – 15,7% (зниження на 30 бп).

Нагадаємо, на аукціонах з продажу облігацій внутрішньої державної позики 10 вересня Мінфін залучив до бюджету 16,5 млрд гривень.