Коли та на яких станціях підключать 4G в київському метро

Зв'язок та IT 15.11.2019 / автор:
Коли та на яких станціях підключать 4G в київському метро

Старт роботи 4G в київському метро намічений на перший квартал 2020 року.

Про це в Facebook написав радник мера Києва Максим Бахматов, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Першими зв’язок четвертого покоління отримають такі станції: Академмістечко, Житомирська, Святошин, Нивки, Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь, Сирець, Дорогожичі і Лук’янівка.

В кінці 2020 року – початку 2021, пише Бахматов, все станції київського метро будуть підключені до 4G.

Також він зазначив, що зараз узгоджена схема впровадження 4G з усіма мобільними операторами. При цьому в київському метрополітені триває робота з підготовки технічних умов.

«Потрібно, щоб Київський метрополітен, Київстар, Vodafone, lifecell і Huawei підписали спільний документ про початок робіт», – написав Бахматов.