Саміт «нормандської четвірки»: Німеччина озвучила головну вимогу до Росії

Політика 08.12.2019 / автор:
Саміт «нормандської четвірки»: Німеччина озвучила головну вимогу до Росії

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас вимагає від Кремля більшої готовності йти назустріч Києву.

Про це повідомляє UA.NEWS з посиланням на «Німецьку хвилю», передає портал ПромПолітІнформ.

Міністр заявив, що після кількох років застою, президент України Володимир Зеленський проявив сміливість зробити у відносинах з РФ перші кроки «з усіма внутрішньополітичними ризиками і побічними ефектами».

На його думку, Москва тепер також повинна продемонструвати, що подальші домовленості можливі. Маас додав, що для цього слід зробити ще багато дипломатичних зусиль і мати терпіння.

«Не дивлячись на серйозні питання, які зараз обговорюють Берлін і Москва, в понеділок йтиметься про припинення кровопролиття, яке практично щодня відбувається на європейській території», – заявив Маас, маючи на увазі політичні розбіжності між Росією та ФРН через вбивство колишнього чеченського польового командира в Берліні і недостатніх зусиль Москви у розслідуванні цієї справи.