Ворог вів обстріл із заборонених мінометів калібру 120 мм. Двоє військовослужбовців ООС поранені

Суспільство 08.01.2020 / автор:
Ворог вів обстріл із заборонених мінометів калібру 120 мм. Двоє військовослужбовців ООС поранені

Сьогодні, 8 січня, російсько-окупаційні війська двічі порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, передає портал ПромПолітІнформ.

Обстріли відбулися поблизу хутора Вільного. Бойовики вели вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, а також гранатометів різних систем.

«У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» ворог двічі відкривав вогонь поблизу населеного пункту хутір Вільний із загальною витратою 42 міни калібру 120 мм», – йдеться у повідомленні.

Внаслідок ворожих обстрілів двоє військовослужбовців Об’єднаних сил отримали поранення.