Сьогодні, 8 січня, російсько-окупаційні війська двічі порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, передає портал ПромПолітІнформ.
Обстріли відбулися поблизу хутора Вільного. Бойовики вели вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, а також гранатометів різних систем.
«У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» ворог двічі відкривав вогонь поблизу населеного пункту хутір Вільний із загальною витратою 42 міни калібру 120 мм», – йдеться у повідомленні.
Внаслідок ворожих обстрілів двоє військовослужбовців Об’єднаних сил отримали поранення.