Бойовики передали тіло військовослужбовця, який загинув в бою під Золотим – штаб ООС

Новини 20.02.2020 / автор:
Бойовики передали тіло військовослужбовця, який загинув в бою під Золотим – штаб ООС

Бойовики передали українській стороні тіло військовослужбовця Збройних сил України, який загинув у бою 18 лютого поблизу Золотого на Донбасі.

Про це повідомила прес-центр штаба операції Об’єднаних сил, передає портал ПромПолітІнформ.

«Сьогодні, 20 лютого відбулося повернення з тимчасово окупованої території тіла військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув у бою 18 лютого», – йдеться у повідомленні.

За даними штабу, нині триває підготовка до транспортування тіла військового до місця поховання та проведення ритуалу вшанування полеглого українського героя.

До того ж зазначається, що українській стороні вдалося отримати останки тіла ще одного українського військового – Тимощука Сергія Володимировича, який загинув ще в 2014 році під час виконання бойового завдання.