Білл Гейтс вийшов з ради директорів Microsoft

Новини компаній 14.03.2020 / автор:
Білл Гейтс вийшов з ради директорів Microsoft

Співзасновник і екс-генеральний директор компанії Microsoft Білл Гейтс залишив раду директорів. Він хоче більше часу приділяти благодійності.

Про це йдеться в заяві Microsoft, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Як наголошується в прес-релізі організації, він продовжить свою роботу в якості технологічного радника генерального директора Сатьї Наделли.

«Від імені ради директорів я хочу висловити глибоку вдячність Біллу за його внесок в роботу компанії. Він закликав нас мислити масштабно, а потім ще масштабніше», — заявив глава ради директорів.

Гейтс заснував Microsoft в 1975 році разом з другом Полом Алленом. До 2008 року він обіймав посаду генерального директора. Потім залишив цю посаду, щоб більше займатися благодійною діяльністю.

Microsoft — одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва програмного забезпечення для персональних комп’ютерів, ігрових приставок і мобільних телефонів. Розробник операційної системи Windows.