Весняна посуха завдала ніщивного удару по сільському господарству Одеської області. На півдні регіону загинула більш ніж половина озимих культур, причому в Придунав’ї – 70-80%. Про це повідомляє «Думская.net», інформує портал PromPolitInform.
Фахівці стверджують, що дощі вже не врятують озимі. Втрата врожаю означає багатомільйонні збитки сільгоспвиробників. Влітку і восени фермерам юуде нічим розраховуватися з вкладниками і кредиторами. А це – удар по всій економіці сільськогосподарського регіону.
Врятувати становище може повне відновлення зрошувальних систем і повномасштабна підтримка аграріїв краю.
