У центрі Києва під будівлею Офісу президента активісти та представники малого й середнього бізнесу протестували проти жорстких карантинних обмежень, які залишили їх без роботи. Про це повідомляє hromadske, інформує портал PromPolitInform.
Протестувальники прийшли до Офісу президента з вимогою дозволити їм працювати. Мітинг проходить під гаслом #SaveФОП (врятуйте ФОП). За словами присутніх, жорсткі карантинні обмеження залишили їх без можливості заробляти гроші.
Спочатку мітингарі зібралися на Майдані, вони доєдналися до активістів Автомайдану, які приїхали підтримати підприємців до будівлі Офісу президента.
Загалом на мітинг під ОП зібралися близько сотні людей.