У Києві USD 0.39 EUR 26.85
UA | RU
Промполітінформ

Унікальний виріб українського підприємства для китайської АЕС

Релізи компаній 18.05.2020
96780434_260224678671169_3854345737814933504_n-1024x768

ПАТ «Енергомашспецсталь» (ЕМСС) успішно здіснило перевірку унікального виробу – обечайки активної зони корпусу реактора для блоку китайської АЕС «Тяньвань». Про це повідомляє прес-центр підприємства, інформує портал PromPolitInform.

«У ПАТ «Енергомашспецсталь» відбулося приймання унікального виробу – «Обечайки активної зони корпусу реактора» для блоку №7 АЕС «Тяньвань» (Китай). Перевірка даного виробу пройшла на майданчику ПАТ «ЕМСС» в присутності представників Суненської ядерної енергетичної компанії (CNSP) і генерального підрядника», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що процедура приймання відбулася без зауважень, що підтверджує високу якість обладнання.

На підприємстві пояснили, що великогабаритна обечайка, виготовлена із злитка масою 415 тонн, має унікальні габарити – висота заготовки 4,7 м, діаметр 3,9 м, маса 125 тонн.

Під час приймання інспекторами CNSP був проведений візуальний, вимірювальний контроль, контроль макроструктури і ультразвуковий контроль.

Також, в ході приймання, представники CNSP взяли участь у випробуванні механічних властивостей у центральній заводської лабораторії ПАТ «ЕМСС» двох патрубків і одного перехідника компенсатора тиску, труби 1130х65 і патрубка DN400.

Від ЕМСС у прийманні були задіяні фахівці відділів технічного контролю, менеджменту якості, сертифікації та стандартизації, неруйнівних методів контролю, центральної заводської лабораторії та механообробного цеху.

«Сторони підписали протокол про відповідність усіх контрольованих параметрів вимогам контракту. Найближчим часом обладнання, призначене для корпусу реактора 7-го блоку АЕС «Тяньвань», буде відправлено замовнику. Зараз у нашому виробництві – наступна партія заготовок для цієї ж станції», – зазначив начальник бюро забезпечення якості поставок ПАТ «ЕМСС» Олександр Дудник.

Відзначається, ПАТ «Енергомашспецсталь» отримало велике замовлення на виробництво заготовок для АЕС «Тяньвань», розташованої в Китаї. У рамках контракту, підписаного в липні 2019 року, підприємство виготовить для 7-го і 8-го енергоблоків АЕС «Тяньвань» деталі для реакторного обладнання. У комплект поставок увійдуть заготовки для корпусу реактора, парогенератора, головного циркуляційного насоса, головного циркуляційного трубопроводу, колектора і компенсатора тиску.

Загалом китайській АЕС Енергомашспецсталь виготовить і поставить замовнику 3 504 тонни виробів.

Нагадаємо, ПАТ «Енергомашспецсталь» (м. Краматорськ) – найбільший український виробник спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики і загального. Підприємство експортує продукцію у понад 50 країн світу.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

Розробка дизайнерів провідного українського рітейлера здобула «бронзу» на Vertex Awards2020

Власний бренд Лінії магазинів EVA — Genetic Lab GEN 96 — на цьогорічному міжнародному конкурсі дизайну і упаковки власних торгових марок Vertex Awards 2020 увійшов до трійки лідерів, залишивши позаду понад 400 учасників 49 рітейлерів… Продовження…


Дніпровський металургійний завод перезапускає сталеплавильне виробництво

Дніпровський металургійний завод групи DCH Олександра Ярославського дав перший гудок після завершення ремонтних робіт в основних цехах підприємства. Металурги готуються до запуску доменного і прокатного переділів. Про це повідомляє пресцентр підприємства, інформує портал PromPolitInform. Як повідомлялося… Продовження…


Дніпроспецсталь підтвердила якість своєї металопродукції для суднобудування

Запорізькі металурги продовжили термін дії схвалення від Американського бюро судноплавства на виробництво сталі для суднобудування. Про це повідомляє прес-служба Дніпроспецсталі, передає портал PromPolitInform. ПрАТ «Дніпроспецсталь» підтвердило дію Сертифіката схвалення ABS (Американське бюро судноплавства) до 19 червня… Продовження…


«Метінвест Діджитал» отримав статус сертифікованого партнера SAP

«Метінвест Діджитал» пройшов міжнародну сертифікацію і отримав статус партнера компанії SAP за напрямками SAP S/4HANA, SAP Ariba Solutions і SAP Sales Cloud. Як інформує портал PromPolitInform, про це повідомляє прес-служба компанії. Експерти «Метінвест Діджитал» мають більше… Продовження…


«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує модернізацію рудозбагачувальної фабрики №2

«АрселорМіттал Кривий Ріг» встановив нові гідроциклони виробництва MULTOTEC (ПАР) в технологічній схемі секції №13 другої  рудозбагачувальної фабрики (РОФ-2) гірничого департаменту. Про це повідомляє прес-служба підприємства, інформує портал  PromPolitInform. Застосування цих гидроциклонов дозволило підприємству підвищити якість… Продовження…


«Метінвест» вклав 24 млн грн в екомодернізацію ММК ім. Ілліча

Група «Метінвест» вклала 24 млн грн у придбання і втановлення нового фільтра на ММК ім. Ілліча. Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє підприємство, інформує портал ПромПолітІнформ. Новий фільтр з листової сталі та сталевих профілів… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2020
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: