В Україні понад мільйон пенсіонерів старше 75 років зможуть щомісяця додатково отримувати близько 500 гривень до пенсії. Про це, повідомляє «Слово і Діло», заявила глава Мінсоцполітики Марина Лазебна, передає портал PromPolitInform.
«Ми розробили нові соціальні ініціативи. Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій … Близько 500 грн», – сказала Лазебна.
При цьому дата індексації пенсій повинна бути визначена законодавчо, щоб уникнути спекуляцій на цю тему, додала міністр.
Крім того, за словами Лазебної, сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 34 млрд грн, тоді як на початку року він був 23 млрд грн.