Платіжки на електрику для населення розділять на постачання і транспортування. Про це сказав в інтерв’ю «Бизнес.Цензору» голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Валерій Тарасюк, повідомляє портал PromPolitInform.
«Безумовно. Для промислових споживачів такий поділ уже існує. Надалі це чекає на всі сфери енергетики. Так працює енергетика в усіх країнах. Тому що транспортування – це природна монополія, а поставка – це конкурентний ринок, і ці послуги мають надавати різні компанії», – сказав Тарасюк.
Кабінет міністрів обіцяє, що в цьому році вартість електроенергії для населення не підвищиться.