У Кабміні вирішили знизити тарифи на тепло і воду

Тарифи 11.06.2020 / автор:
У Кабміні вирішили знизити тарифи на тепло і воду

Кабінет міністрів затвердив новий порядок формування тарифів,  згідно з яким підприємства теплопостачання будуть зобов’язані знизити тарифи на тепло і гарячу воду. Все це через зниження цін на газ. Про це у четвер, 11 червня, повідомляє пресслужба Мінрегіону, повідомляє інформує портал PromPolitInform.

Відповідне рішення прийнято у зв’язку з тим, що вартість газу постійно змінюється. У міністерстві нагадали, що в минулому опалювальному сезоні ціна коливалася від 2 897 грн до 4 899 грн за тисячу кубометрів.

«Тарифи необхідно переглянути до початку опалювального сезону, адже важливо визначити розмір витрат на придбання природного газу, оскільки він становить 80-85% в структурі тарифу. Для населення тарифи на тепло і гарячу воду зменшаться», – зазначила заступник голови Мінрегіону Наталія Хоцянівська.

Оскільки витрати на придбання природного газу зменшаться, то більшість підприємств зможуть зменшити витрати на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, підсумували в Мінрегіоні.