Парламент Білорусі 11 серпня зробив заяву про ситуацію в країні. Депутати Ради Республіки визнали дії правоохоронних органів відносно протестуючих адекватними. Про це повідомляє Реал, передає портал PromPolitInform.
У заяві парламентарії «тиснуть» на мораль. Вказується, що «не можна допустити, щоб молодь Білорусі стала розмінною монетою в бажанні розгойдати ситуацію». Обранці відзначають, що завдання держави в забезпеченні спокою, а правоохоронці діяли в рамках закону і все, що зробили, є адекватною реакцією. При цьому наголошується, що «шлях насильства неприйнятний для білоруського народу».
У заяві йдеться, що «абсолютна більшість громадян підтримує діючий курс на будівництво сильної незалежної держави».
