Київ внесли в жовту зону карантину. Рішення напередодні ухвалила спеціальна комісія. Про це на прес-конференції повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує портал PromPolitInform.
Уточнюється, що правила жовтої зони почнуть діяти з 00:00 17 серпня.
У столиці будуть впроваджені наступні правила карантину:
заборонено знаходиться без маски або респіратора в громадських будівлях та транспорті; не більше однієї особи на 5 кв. метрів в разі проведення масових заходів;
заповненість кінотеатрів і театрів повинна складати до 50%;
дозволено перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях;
заборонено відвідування установ соціального захисту, де знаходяться люди похилого віку (крім тих, які надають послуги кризово).
За словами міністра, в столиці був перевищений показник захворюваності виявлених хворих – 40 на 100 тисяч населення за останні два тижні.
