ООС: двоє українських військовослужбовців біля Пісків підірвалися на невідомому вибуховому пристрої

Суспільство 23.09.2020 / автор:
ООС: двоє українських військовослужбовців біля Пісків підірвалися на невідомому вибуховому пристрої

Двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали осколкові поранення внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої біля Пісків. Про це повідомляє прес-група ОТУ «Схід», інформує портал PromPolitInform.

Пораненим надали домедичну допомогу, після чого їх доставили до лікувального закладу.

Обставини події з’ясовуються. На місці вибуху працює керівний склад військової частини і робоча група військової служби правопорядку.