«Нова пошта» запустила чергову послугу, яку очікували багато клієнтів. Тепер з’явилася можливість автоматичної безконтактної оплати посилок. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляється на сайті компанії.
Відтепер після того, як ви оглянули посилку і вирішили забрати її, оплата автоматично буде списана з вашої картки.
Для того, щоб отримати можливість автоматичної оплати, ви повинні спочатку прив’язати свою банківську картку до додатка «Нової пошти», а потім обрати її основною для списань. Якщо у вас прив’язано кілька карт, потрібно вибрати ту, з якої за замовчуванням будуть списуватися кошти.
Коли ви оглянете посилку, просто скажіть касиру, що хочете оплатити її автоматично. Більше не потрібно чекати, поки термінал проведе оплату. Якщо вартість посилки більше п’ятисот гривень, то вам на телефон прийде повідомлення з кодом підтвердження платежу. Це повинно скоротити навантаження на операторів і зменшити час, який ви проводите у відділенні, що важливо як для співробітників, так і для клієнтів.
Нагадаємо, послуга підключається в мобільному додатку «Нової пошти» або ж у вашому особистому кабінеті. Перейдіть в меню «Банківські картки» і вкажіть «основну карту для списання». Послуга безкоштовна.