Тепер відділення у вихідні дні працюватимуть за новим графіком. Про це повідомляє Технофан, інформує портал PromPolitInform.
Компанія «Нова пошта» попередила про зміну в графіку роботи по суботах і неділях через карантин в Україні. З 28 листопада понад 1000 відділень «Нової пошти» у обласних і великих районних центрах переходять на подовжений графік роботи у вихідні дні. У суботу графік роботи відділень буде продовжений до 18:00. У неділю графік роботи збільшиться на дві години – відділення починатимуть роботу з 10:00 (замість 11:00) і працюватимуть до 18:00 (замість 17:00).
«Ми змінили графік, щоб не створювати черг всередині і перед відділенням і щоб всі клієнти встигли забрати і відправити посилки, вантажі та новорічні подарунки близьким і рідним», – пояснили рішення в компанії.
Також в «Новій пошті» закликали українців по можливості уникати відвідування відділень в години пік з 11:00 до 13:00 і з 16:00 до 18:00.