Від початку поточного року мала приватизація державного та комунального майна принесла в український бюджет доходів на рівні 2 733 млн гривень. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в п’ятницю, 27 листопада, інформує Перший діловий.
Таку заяву чиновник зробив в рамках своєї позачергової пресконференції для ЗМІ.
Міністр відзначив успіх галузі щодо доходу фінансів в український бюджет, а також заявив, що вже у 2021 році приватизація державного та комунального майна зможе принести ще більше грошей.
Нагадаємо, що саме на цей період в країні запланований черговий старт Великої приватизації відносно нових об’єктів.