«Комуналка» за рік подорожчала на 57%, – Держстат

Статистика 03.12.2020 / автор:
«Комуналка» за рік подорожчала на 57%, – Держстат

За надання комунальних послуг українцям за жовтень нарахували 11 млрд грн. Це на 57% більше, ніж торік, коли за жовтень всі приватні споживачі мали заплатити 7 млрд. Про це свідчать дані Держстату, інформує портал PromPolitInform.

У жовтні українці погасили понад 9 млрд грн (близько 82%) з нарахованих сум, а рік тому – 5,8 млрд грн (понад 83%).

Відповідно, борг українців за комунальні послуги в жовтні збільшився на 1,7 млрд грн. Загалом заборгованість становить 56,1 млрд грн.

Найбільше за комунальні послуги нарахували жителям Києва (1,45 млрд грн), Харківської (944 млн грн), Дніпропетровської (925 млн грн), Київської (794 млн грн) і Львівської (763 млн грн) областей.