Доба в ООС: Бойовики тричі порушили режим тиші на Донбасі, двох військовослужбовців поранили

Суспільство 12.12.2020 / автор:
Доба в ООС: Бойовики тричі порушили режим тиші на Донбасі, двох військовослужбовців поранили

Від початку доби, 12 грудня, збройні формування РФ тричі порушили режим тиші на Донбасі. Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС, інформує портал PromPolitInform.

Зазначається, що ворог відкривав вогонь із автоматичних станкових гранатометів по позиціях українських військовослужбовців поблизу населених пунктів Луганське та Водяне.

Також російсько-окупаційні війська обстріляли позиції українських підрозділів зі стрілецької зброї біля населеного пункту Золоте-4. Внаслідок обстрілів двоє українських військовослужбовців поранені.

Нашим захисникам оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Їх стан, зазначили у штабі, задовільний.

«На такі зухвалі дії противника підрозділи Об’єднаних сил відкрили вогонь у відповідь, – зазначили у пресцентрі. – Про порушення режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК».