У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Катастрофа Ан-26: Зеленський пообіцяв, що справу не вдасться «зам’яти»

Суспільство 19.12.2020 / автор:
Катастрофа Ан-26: Зеленський пообіцяв, що справу не вдасться «зам’яти»

Президент України Володимир Зеленський відреагував на просування у розслідуванні катастрофи військового літака Ан-26 в Чугуєві. Глава держави наголосив, що справу Ан-26 не вдасться зам’яти. Про це йшлося у відеозверненні  Володимира Зеленського, яке розміщене у його блозі в Telegram, повідомляє портал PromPolitInform.

«Цю справу не вдасться зам’яти чи спустити на гальмах. Ніхто не уникне відповідальності. Слідство суттєво просунулося вперед. Вже є перші результати», – заявив він.

Коментар був зроблений у зв’язку  з повідомленням ДБР про вручення підозри фігурантам справи Ан-26 – командувачу Повітряних сил Сергію Дроздову та двом військовослужбовцям військової частини.

Нагадаємо, 25 вересня в Чугуєві розбився військовий літак АН-26. Жертвами катастрофи стали офіцери та курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив лише один курсант.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.