У Київському метрополітені попередили про можливе закриття деяких станцій

Інфраструктура 08.01.2021 / автор:
У Київському метрополітені попередили про можливе закриття деяких станцій

Адміністрація Київського метрополітену попередила пасажирів, що у період з 8 до 24 січня включно деякі станції можуть закриватись для уникнення скупчення людей. Про це адміністрація написала у Twitter, повідомляє інформує портал PromPolitInform.

«З 8 до 25 січня метрополітен працюватиме у звичайному режимі. Деякі станції можуть обмежуватися на вхід для уникнення скупчень людей та дотримання карантиних заходів», – повідомили у метрополітені.