До чого домовилися на тарифній нараді нардепів з Кабміном

Суспільство 15.01.2021 / автор:
До чого домовилися на тарифній нараді нардепів з Кабміном

Ввечері 14 січня завершилася онлайн-нарада народних депутатів з представниками Кабінету міністрів та НКРЕКП. Обговорили зниження ціни на транспортування газу. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомила у своєму Telegram-каналі народний депутат від «Слуги народу» Юлія Гришина.

За словами депутата, на нараді домовилися про обмеження ціни за транспортування газу – не більше 1,79 гривні. А максимальна ціна на газ буде не більше 6,99 гривні за кубометр. Ціна на газ, як розповіла Гришина, буде майже однаковою по всій Україні.

«Загальна сума платіжок з 1 лютого зменшиться на 500-800 гривень», – додала вона.

Як зазначила нардеп, уряд ухвалить постанову щодо тарифів 15 або 18 січня, а затвердять нові тарифи вже 19 січня.