Кабмін ухвалив рішення про компенсацію громадянам, у яких встановлено електроопалення. Про це повідомляє пресслужба уряду, інформує портал PromPolitInform.
За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.
«Важливо, що це буде стосуватися не лише українців, які мають електроопалення, але й багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Наголошую, що людям не треба буде кудись ходити і носити довідки. Такі компенсації будуть автоматичні», — підкреслив Шмигаль.
Відповідну постанову уряд ухвалив із доопрацюванням. Шмигаль зазначив, що цього тижня мають завершити підготовку меморандуму щодо тарифів на опалення й гарячу воду з Асоціацією міст України.
Також буде ухвалено рішення, яке дозволить не застосовувати штрафи чи пеню за невчасно оплачені газ і тепло в січні.