У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

З 1 лютого зменшаться тарифи на розподіл газу – рішення НКРЕКП

Тарифи 31.01.2021 / автор:
З 1 лютого зменшаться тарифи на розподіл газу – рішення НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг знизила тарифи на розподіл газу для 13 компаній. Про це повідомляється на сайті НКРЕКП, інформує портал PromPolitInform.

Постанову про внесення змін до постанови від 16 і 30 грудня 2020 року, які затвердили тарифи для операторів газорозподільних мереж на 2021 рік, було прийнято на засіданні 30 січня.

Як повідомляється, тарифи були переглянуті для ПрАТ «Гадячгаз», АТ «Закарпатгаз», АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Мелітопольгаз», АТ «Миколаївгаз», АТ «Полтавагаз», ВАТ «Тернопільгаз», АТ «Тисменицягаз», ПрАТ«Уманьгаз», АТ«Харківгаз», ВАТ«Чернівцігаз», ТОВ «Газовик».

Максимальний тариф складе 1,79 гривень за кубометр. Він почне діяти з 1 лютого 2021 року.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.