«ArcelorMittal Кривий Ріг» відновив 40 локомотивів за три роки

Металургія 01.02.2021 / автор:
«ArcelorMittal Кривий Ріг» відновив 40 локомотивів за три роки

«ArcelorMittal Кривий Ріг» в 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і глибокою модернізацією. Про це повідомляється на сайті компанії, інформує портал PromPolitInform.

На підприємстві уточнили, що з 2018 року на тепловозах в ході модернізації стали встановлювати дизельні двигуни відомих світових компаній – американської Cummins, англо-бельгійської корпорації АВС та ін.

Всього на програму з відновлення локомотивів «ArcelorMittal Кривий Ріг» вже направив понад 370 млн грн.

У компанії відзначили, що нарощують свій парк як за допомогою ремонтів, так і шляхом закупівлі нових локомотивів. Там нагадали, що вже отримали два нових маневрових локомотива EffiShunter 1 600 виробництва чеської компанії CZ Loko. Ще дві такі машини очікуються в 2021 році.

Планується, що перші два з чотирьох тепловозів CZ Loko будуть задіяні в перевезенні сировинних матеріалів для найбільшої доменної печі меткомбінату – № 9.