У квітні 2021 року Кабміном заплановано підвищення тарифів на електроенергію. На думку експертів, інформує News ua, найбільше відчують підвищення тарифів власники електричних котлів, у яких в платіжках понад 300 кВт.год у місяць, повідомляє портал PromPolitInform.
Глава комітету з питань житлово-комунального господарства Громадської ради Олег Поленко вважає, що підвищення тарифів пов’язано з боргами по зеленим тарифами, сума яких вже перевищила 15 мільярдів гривень.
Також експерт упевнений, що з 1 квітня підвищать тарифи для абонентів, які використовують понад 300 кВт.год, тобто власники електричних котлів. За кожен наступний кіловат годину (після 300) доведеться платити 3,42 гривні.
Решта абонентів не відчують істотного подорожчання електрики.
В Україні зареєстровано близько 400 тисяч електричних котлів опалення.