Виробники так званої зеленої електроенергії звернулися до Господарського суду столиці, аби повернути ті гроші, які заборгувало їм державне підприємство «Гарантований Покупець». Йшлося про майже 700 млн гривень загалом. Про це інформує «Перший діловий» телеканал, повідомляє портал PrоmPolitInform..
Всього було чотири компанії:
ТОВ «Аякс Дніпро» за рішенням суду отримає 47,3 млн грн;
ТОВ «Дніпроукренерго» — 25,7 млн грн;
ТОВ «Евда Енерго» — 16,3 млн грн;
ТОВ «Астерія Солар» — 14,4 млн грн.
Було відкрито чотири окремі справи. Тепер ДП «ГарПок» буде розраховуватися із компаніями.
Раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив фінплани для «Енергоринку» та «ГарПоку».
