Міністерство енергетики України домовилося з Міністерством фінансів з приводу термінового погашення заборгованості по заробітній платі шахтарям за поточний рік. У найближчі дні 836,5 млн грн мають надійти на рахунки вугледобувних підприємств. Про це повідомляє пресслужба Міненерго, інформує портал PrоmPolitInform.
«Міністерство вітає конструктивну позицію лідерів профспілок, спрямовану на співпрацю та спільний пошук шляхів вирішення нагальних питань. У той же час політизація і безпідставні протести призводять до створення штучної кризи і негативно позначаються на репутації галузі», – йдеться в повідомленні.