Верховна Рада остаточно схвалила закон, який передбачає посилення відповідальності водіїв за порушення норм габаритно-вагового контролю. Про це інформує Hromadske.ua, повідомляє портал PrоmPolitInform.
Відповідний документ підтримали 280 народних депутатів.
Відтепер у разі перевантаження транспорту доведеться сплатити таку суму штрафу:
перевантаження від 5% до 10% — 8,5 тисячі гривень;
від 10% до 20% — 17 тисяч гривень;
від 20% до 30% — 34 тисячі гривень;
перевантаження від 30% — 51 тисяча гривень.
Схвалений депутатами закон закріплює можливість автоматичної фіксації порушень норм габаритно-вагового контролю. «Укртрансбезпека» тепер зможе у судовому порядку стягувати штрафи з водіїв за перевантаження їхніх автомобілів.