Рада посилила відповідальність за перевантаження транспорту. За порушення – до 51 тисячі грн штрафу

Новини 03.06.2021 / автор:
Рада посилила відповідальність за перевантаження транспорту. За порушення – до 51 тисячі грн штрафу

Верховна Рада остаточно схвалила закон, який передбачає посилення відповідальності водіїв за порушення норм габаритно-вагового контролю.  Про це інформує Hromadske.ua, повідомляє портал PrоmPolitInform.

Відповідний документ підтримали 280 народних депутатів.

Відтепер у разі перевантаження транспорту доведеться сплатити таку суму штрафу:

перевантаження від 5% до 10% — 8,5 тисячі гривень;

від 10% до 20% — 17 тисяч гривень;

від 20% до 30% — 34 тисячі гривень;

перевантаження від 30% — 51 тисяча гривень.

Схвалений депутатами закон закріплює можливість автоматичної фіксації порушень норм габаритно-вагового контролю. «Укртрансбезпека» тепер зможе у судовому порядку стягувати штрафи з водіїв за перевантаження їхніх автомобілів.