У Києві USD 27.35 EUR 32.60
UA | RU
Prompolitinform

ДТЕК Київські електромережі підтвердив відповідність організації системи охорони праці та екологічного менеджменту міжнародним стандартам

Промислова безпека 10.06.2021
21_05_11_ДТЕК_Київські_електромережі_Опора_01

В ДТЕК Київські електромережі завершився наглядовий аудит на відповідність міжнародним стандартам ISO 45001:2018* та ISO 14001:2015**. Його проводила аудиторська компанія «МС Консалтинг», яка має акредитацію ІАS (міжнародного органу з акредитації). Вона перевіряла, як на підприємстві організовано системи охорони праці та екологічного менеджменту. Компанія успішно пройшла аудит. Про це порталу PrоmPolitInform  повідомили в пресслужбі ДТЕК Київські електромережі.

Повідомляється, що ДТЕК трансформує бізнес згідно Нової стратегії 2030, яка заснована на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку ГД ООН в напрямку відповідального споживання та виробництва. У своєму звіті аудитори «МС Консалтинг» підтвердили повну відповідність організації системи охорони праці та екологічного менеджменту в ДТЕК Київські електромережі міжнародним стандартам.

«Під час перевірки аудитори відвідали 9 структурних підрозділів ДТЕК Київські електромережі та дослідили їхню роботу. Аналізували те, як працювала система охорони праці та екологічної безпеки протягом року. За підсумками перевірки зробили висновок, що всі процеси повністю відповідають стандартам ISO 45001:2018 та ISO 14001:2015. І, як результат, надали відповідний звіт», – зазначив виконувач обов’язків генерального директора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Аналізуючи роботу компанії, аудитори відмітили позитивні зміни, що відбулися на підприємстві протягом року. Зокрема відзначили зменшення утворення на підприємстві відходів 1-го класу небезпеки. Що вдалося досягти завдяки заміні 3109 люмінесцентних ламп на світлодіодні. До речі, компанія планує повністю відмовитись від ртутних ламп до 2027 року.

До позитивних змін упродовж року аудитори «МС Консалтинг» також віднесли заміну масляних вимикачів на вакуумні, закупівлю нових автівок, що відповідають екологічному стандарту Євро-5, очищення від забруднення 500 м2 земельних ділянок та встановлення платформ для гнізд лелек.

Це був другий наглядовий аудит на відповідність стандартам ISO 45001:2018 та ISO 14001:2015. Відповідна сертифікація на підприємстві відбулася у 2019 році.

Як зазначалося раніше, упродовж 2021 року фахівці ДТЕК Київські електромережі замінять в десяти розподільчих пунктах столиці 145 масляних вимикачів 10 кВ на нові — вакуумні. Вони надійніші та не несуть потенційної загрози навколишньому середовищу через ймовірне витікання масла. Завдяки цьому клієнти матимуть більш стабільне електропостачання та безпечне довкілля.

* ISO 45001:2018 – міжнародний стандарт «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці. Вимоги та рекомендації щодо застосування». Встановлює вимоги до системи охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці на підприємстві. Основна мета – запобігання травматизму та ризиків для здоров’я під час виробничого процесу.

**ISO 14001:2015 – міжнародний стандарт «Система екологічного управління». Підтверджує якість та надійність діючої на підприємстві системи екологічного менеджменту. Покликаний допомогти організаціям управляти екологічними аспектами власної роботи.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядки електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Інші матеріали розділу Промислова безпека

Стан ядерної безпеки на Рівненській АЕС відповідає усім галузевим вимогам

На Рівненській АЕС завершилася планова перевірка стану ядерної безпеки комісією НАЕК «Енергоатом». Перевірку стану ядерної безпеки діючих українських АЕС, відповідно до встановлених в галузі вимог, норм, правил та стандартів, Енергоатом здійснює кожні два роки згідно… Продовження…


Маріупольський меткомбінат «Азовсталь» встановить потужні фільтри для зменшення викидів

Нові фільтри потрібні для уловлювання вугільного пилу, який є вибухонебезпечним У Маріуполі на металургійному комбінаті «Азовсталь», що входить до групи «Метінвест», у межах реконструкції системи аспірації на ділянці сипучих і феросплавів конвертерного цеху додатково встановлять… Продовження…


Відповідальність за невчасну атестацію робочих місць за умовами праці

Працівники, які зайняті на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, мають право на додаткові пільги та компенсації за роботу в таких умовах. Як передає портал PrоmPolitInform, про це роз’яснюють у Держпраці. Закон «Про охорону праці» зобов’язує… Продовження…


Мешканець Кривого Рогу відсудив у АМКР 230 тисяч гривень компенсації за роботу в важких умовах

60-річний городянин відсудив у «АрселорМіттал Кривий Ріг» 230 тисяч гривень моральної компенсації. Про це інформує Перший Криворізький, передає портал PrоmPolitInform. Як повідомляється, з 2007 по 2020 рік чоловік працював водієм БілАЗа. У 2020 році вийшов… Продовження…


Шістьох співробітників ДСНС судитимуть за фальсифікацію під час масштабних пожеж на Луганщині

На Луганщині судитимуть шістьох співробітників ДСНС за фальсифікацію під час масштабних пожеж. Про це повідомляє прокуратура Луганської області, передає портал PrоmPolitInform. «Інспектори за вказівкою начальника структурного підрозділу ДСНС Луганщини підробляли акти про пожежі, які сталися на початку… Продовження…


Обвал на шахті Дніпропетровщини. Один гірник загинув

У Дніпропетровській області на шахті Благодатна під час проведення демонтажних робіт стався обвал пустих порід. Один робітник загинув, другий — дістав поранення. Про це у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, інформує… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2021
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: