Україна випустить облігацій на 20 млрд гривень

Фінанси 17.09.2021 / автор:
Україна випустить облігацій на 20 млрд гривень

Україна випустить облігацій на 20 млрд гривень. Про це, повідомляє Перший діловий, заявив прем’єр-міністр України, передає портал PrоmPolitInform.

Чиновник заявив, що уряд затвердив таке рішення з метою можливості розвивати іпотечні програми.

«Ми готуємо випуск облігацій на суму близько 20 млрд грн, щоб іпотечні програми були доступними якомога більшій кількості українців», – сказав він.

Крім цього, в рамках свого останнього засідання уряд затвердив приєднання Державної іпотечної установи та ПрАТ Українська фінансова житлова компанія з переходом прав і зобов’язань ДІУ до «Укрфінжитла».