Україна випустить облігацій на 20 млрд гривень. Про це, повідомляє Перший діловий, заявив прем’єр-міністр України, передає портал PrоmPolitInform.
Чиновник заявив, що уряд затвердив таке рішення з метою можливості розвивати іпотечні програми.
«Ми готуємо випуск облігацій на суму близько 20 млрд грн, щоб іпотечні програми були доступними якомога більшій кількості українців», – сказав він.
Крім цього, в рамках свого останнього засідання уряд затвердив приєднання Державної іпотечної установи та ПрАТ Українська фінансова житлова компанія з переходом прав і зобов’язань ДІУ до «Укрфінжитла».