Верховна Рада України збільшила бюджет 2022 року на 40 млрд грн. Відповідний законопроект №6052, інформує Сьогодні.ua, ухвалили народні депутати на черговому засіданні 8 жовтня, повідомляє портал PrоmPolitInform.
Підтримали таке рішення 256 народних обранців. Додаткові надходження здебільшого спрямують на субсидії, збройні сили та дороги.
Збільшення бюджету з 1,345 трлн грн до 1,384 трлн грн. стало можливим завдяки прогнозованому перевиконанню плану бюджетних надходжень.
На субсидії планується спрямувати додаткові 12 млрд грн, ще 5,7 млрд покриватимуть дефіцит на виплату грошового забезпечення ЗСУ, повідомили в Раді.
Для оплати пакету послуг стаціонарної допомоги хворим на COVID-19 спрямують додаткові 2 млрд. грн.
Найбільше – 15 млрд грн, отримає Укравтодор для програми «Велике будівництво».
Ще мільярд гривень спрямують на покриття боргів за заробітною платою перед шахтарями.
