Вчора вдень у Львові пролунав вибух на території Львівського хімічного заводу. Про це повідомляє місцеве видання «Варта 1», інформує портал PrоmPolitInform.
Керівництво заводу розповіло, що вибух пролунав в результаті спрацювання аварійно-захисного клапану високого тиску.
«Це спричинило такий значний хлопок, який власне чули жителі району. Хмара, яку могли спостерігати, – не що інше ніж пил, який підняло в повітря», – сказало керівництво заводу.
Жодної загрози життю та здоров’ю людей, як зазначило керівництво заводу, немає.
На місці події перебували поліція, рятувальники та медики, але після пояснень керівництва вони покинули територію заводу.