У III кварталі 2021 року – липень – вересень – українці витратили 957,5 млрд грн. Найбільше витратили на продукти харчування та безалкогольні напої – 392,4 млрд грн (41% витрат). Такі дані наводить Держстат, повідомляє портал PrоmPolitInform.
На оплату комунальних послуг (вода, електроенергія, газ та інші види палива), а також житла громадяни віддали 116,6 млрд грн або 12,2% видатків.
Також українці заплатили 9,4% за транспорт – 89,9 млрд грн.
Крім цього, на алкогольні напої, тютюнові вироби та наркотики громадяни витратили 7,7% від загальної суми – 74 млрд грн. Для порівняння, це на 6,6% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.
Ще гроші витрачали на:
охорону здоров’я – 6,1%;
одяг та взуття – 5,1%;
різні товари та послуги – 4,1%;
відпочинок та культуру – 3,8%;
предмети домашнього побуту, побутову техніку та утримання житла – 3,8%;
ресторани та готелі – 2,8%;
зв’язок – 2,7%;
освіту – 1,3%.
