Збройні сили України повернули під контроль Ірпінь, Бучу, Гостомель та інші населені пункти Київської області.
Військовослужбовці ЗСУ повністю звільнили від російських окупантів територію Київської області. Про це повідомили у Міністерстві оборони України, інформує портал PrоmPolitInform.
Зазначається, що Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область звільнені від загарбників.
Станом на зараз у Київській області проводяться рейди щодо виявлення та знищення противника. Сьогодні суперника не виявлено.
Громадянам рекомендовано поки що утриматися від повернення до звільнених населених пунктів, оскільки проводиться перевірка укриттів, підвалів. Шукають диверсійні групи ворога, що можливо залишилися.