Путін наказав командуванню рф не шкодувати солдатів, але берегти бойову техніку

Ексклюзив 16.04.2022 / автор:
Путін наказав командуванню рф не шкодувати солдатів, але берегти бойову техніку

Президент росії Володимир Путін віддав військовому командуванню наказ  не шкодувати солдатів, але берегти техніку. Про це, інформує Сегодня.ua, в ексклюзивному проекті «Україна разом» на каналі «Україна 24»  розповів екс-заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант у відставці Ігор Романенко, передає портал PrоmPolitInform.

За його словами, сьогодні «зусилля, які намагається докладати військово-політичне керівництво Російської Федерації, результату поки що не досягають».

«Ні прихована мобілізація, ні призов недосвідчених військовослужбовців термінової служби не допомагають. З технікою проблеми. На нараді, яку Путін приводив більше тижня тому з керівним складом силових структур, було сказано, що солдатів не шкодувати. Це ще «жуківський підхід», який пройшов радянські часи і є зараз у збройних силах РФ. А щодо техніки – бути дуже обережними, зберігати, бо відновити фактично під час війни неможливо», – повідомив Романенко.

Генерал розповів, що окукупанти намагаються сформувати ударне угруповання протягом трьох тижнів, і поки що це не вдається.

«Треба готуватися до опору та знищення ще двох третин військового потенціалу від тієї навали, яка прийшла до нас 24 лютого. Третину ми вже знищили», – заявив він.