Російські окупанти, що перебувають у районі Нової Каховки, відступають, серед особового складу паніка. Там днями збили російський винищувач. Про це, передає 24 канал, повідомив народний депутат України Сергій Хлань, інформує портал PrоmPolitInform.
ЗСУ пішли в контрнаступ у Бериславському напрямку. Просунулися на 9 км і розділили ворога на дві частини. Окупанти фактично потрапили в оперативне оточення.
І з боку Миколаївської області пішли в контрнаступи. Окупанти вимушені відходити на невигідні позиції. Втікають з бетонних окопів, які будували раніше.
«Росіяни просто тікають, тому зараз важливо, щоб ми продовжили цей наступ», – розповідає Хлань.