Польща передала Україні 5 тисяч станцій Starlink

Зв'язок та IT 24.08.2022 / автор:
Польща передала Україні 5 тисяч станцій Starlink

Уряд Польщі передав Україні 5 тисяч станцій Starlink. Про це, як інформує TechExpert, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає портал PrоmPolitInform.

 «Наші польські друзі передали Україні 5 тисяч Старлінків. Це допоможе українцям завжди бути на зв‘язку, а об’єктам критичної інфраструктури — працювати в найскладніших умовах, – зазначив він. – Дуже дякую державному cекретарю з цифровізації Польщі Янушу Цешинські за такий важливий крок».

Крім того, Україна та Польща розширюють співпрацю у сфері кіберзахисту.