Під ударами російських терористів опинилися цивільна та критична інфраструктура. Станом на 11:00 пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і місті Києві. Про це повідомив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, інформує портал PrоmPolitInform.
«Одними з перших цілей стали дитячий майданчик, музеї та освітні заклади. На жаль, загинули люди», – написав він.
Очільник уряду підтвердив, що частина областей знеструмлені.
«Потрібно бути готовими до тимчасових перебоїв зі світлом, водопостачанням, зв’язком», – зазначив Шмигаль.
Він наголосив, що головна мета воєнних злочинців — посіяти паніку, налякати, залишити українців без світла й тепла.
«Всі служби працюють на місцях, ми оперативно відновлюємо нашу інфраструктуру. Зробимо все, аби якнайшвидше відновити всі об’єкти», – додав він.
Вранці 10 жовтня Росія масовано вдарила по центру Києва та по всій Україні.