Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив про отримання Україною нових систем протиповітряної оборони. Про це він написав у Твіттері, повідомляє портал PrоmPolitInform.
«Дивіться, хто тут! Системи ППО NASAMS та Aspide прибули до України. Ця зброя значно посилить українську армію і зробить наше небо безпечнішим», – заявив він.
Резніков подякував за надання озброєння Норвегії, Іспанії та Сполученим Штатам.