У Києві відбудеться урочистий випуск слухачів осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна»

Суспільство 21.12.2022 / автор:
У Києві відбудеться урочистий випуск слухачів осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна»

Увага! Анонс!

23 грудня о 17.00 в Державному університеті інфраструктури та технологій (м. Київ, вул. Огієнка, 19, 3 поверх, конференцзал) відбудеться урочистий випуск осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна». Група учасників проходила професійну перепідготовку за напрямом «Менеджмент підприємницької діяльності в Україні» на базі Державного університету інфраструктури та технологій. Про це з посиланням на інформацію організаторів заходу повідомляє портал Prompolitinform.

Заходи із психологічної адаптації, правової адаптації, сприяння у працевлаштуванні та відкритті власної справи реалізовувала громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку». Навіть під час воєнного стану та за умов перебоїв з електропостачанням всі заходи були виконані вчасно та відповідно до програми навчання.

Запрошуємо представників засобів масової інформації для висвітлення зазначеної події.

Контактні особи: Баллиєв Гуванч, тел.: 096-689-49-38, 095-275-26-51, Боняр Світлана, тел.: 067-664-43-85.

22_12_21_БАНЕР_Проєкту_Норвегія_Україна_з_професійної_адаптації