У четвер, 23 лютого, Президент України Володимир Зеленський провів розмову з президентом Єгипту Абделем Фаттахом Ас-Сісі. Про це глава держави повідомив в Telegram, передає портал PrоmPolitInform.
«Говорили про посилення продовольчої безпеки», – йдеться у повідомленні.
Також президенти обговорили взаємодію при відкритті Україною продовольчих хабів в Африці і важливість продовження «зернової ініціативи».
«Підтримали цілі та принципи Статуту ООН, зокрема суверенітету й територіальної цілісності держав», – додав Зеленський.
