У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

РНБО попереджає: Росія спробує дестабілізувати ситуацію всередині України. СБУ щодня виявляє агентів

Суспільство 15.04.2023 / автор:
РНБО попереджає: Росія спробує дестабілізувати ситуацію всередині України. СБУ щодня виявляє агентів

Секретар РНБО Олексій Данілов попередив українців, що росіяни, через причину відсутності успіхів на фронті, будуть намагатися дестабілізувати ситуацію всередині країни. Про це інформує «Радіо Свобода», повідомляє портал PrоmPolitInform.

«Ці терористи не можуть нас подолати військовим шляхом. У них є велике завдання на сьогодні спробувати з травня по жовтень дестабілізувати ситуацію всередині нашої країни. Для нас це дуже небезпечно з урахуванням наявності, на жаль, на нашій території (агентів), – попередив Данілов в ефірі національного телемарафону. – СБУ майже щодня звітує про колаборантів, зрадників, яких вони знаходять».

Приміром, продовжив політик, протягом останніх двох-трьох тижнів в Україні активізувалися політичні процеси. А все тому, що дехто вважає, що в жовтні відбудуться вибори, хоча під час війни це неможливо.

«Хтось вкинув цю ситуацію – і деякі діячі, які в минулому мали бізнес із Медведчуком, зараз об’єднуються і пробують розхитати країну. Я хотів би звернутися до них із простим проханням: «Схаменіться!» Майте на увазі, що війна не закінчиться, поки ми не звільнимо всі наші території. Потім будете займатися політикою, популізмом. А зараз треба в єдиній системі координат, пліч-о-пліч працювати на країну», – додав Данілов.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.