У ході наступу українські військові за минулий тиждень просунулися на понад кілометр на Мелітопольському та Бердянському напрямках. Про це повідомляє у Фейсбуці Генеральний штаб ЗСУ, інформує портал PromPolitInform.
«За минулий тиждень в результаті наступальних дій на Мелітопольському та Бердянському напрямках підрозділи Збройних Сил України просунулися на понад один кілометр, що в цілому становить від часу початку наступу на цих напрямках – 8,6 кілометрів. За минулий тиждень на півдні України звільнено понад 10 кілометрів квадратних української землі», – йдеться у повідомленні.
За даними Генштабу, від початку наступу на Мелітопольському та Бердянському напрямках українські військові звільнили від російських загарбників 169 квадратних кілометрі української землі – це приблизно співмірно з площею міста Одеса.



