Платежі були припинені з квітня
З понеділка, 24 липня, в Києві почнуть стягувати муніципальну плату за паркування автомобілів. Про це повідомляє інформаційний додаток у соціальній мережі Telegram «Київ Цифровий», інформує портал PromPolitInform.
«У понеділок, 24 липня, оплата паркування відновиться у місті та повернеться до Києва Цифрового», – йдеться у повідомленні.
Паркування у столиці на муніципальних паркінгах буде платним лише у будні з 8:00 до 22:00. У решту часу у будні та цілодобово у суботу та неділю — паркування безкоштовне.
