У Києві знову платитимуть за паркування автомобілів

Суспільство 22.07.2023 / автор:
У Києві знову платитимуть за паркування автомобілів

Платежі були припинені з квітня

З понеділка, 24 липня, в Києві почнуть стягувати муніципальну плату за паркування автомобілів. Про це повідомляє інформаційний додаток у соціальній мережі Telegram «Київ Цифровий», інформує портал PromPolitInform.

«У понеділок, 24 липня, оплата паркування відновиться у місті та повернеться до Києва Цифрового», – йдеться у повідомленні.

Паркування у столиці на муніципальних паркінгах буде платним лише у будні з 8:00 до 22:00. У решту часу у будні та цілодобово у суботу та неділю — паркування безкоштовне.