У Києві розпочали підключати до тепла об’єкти соціальної інфраструктури. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
«Почали підключати до тепла лікарні, школи та дитсадки за заявками їхніх керівників», – повідомляє Кличко.
Для об’єктів комунальної сфери та житлових будинків почнуть вмикати опалення, коли три доби середньодобова температура опускатиметься нижче +8 градусів з подальшим прогнозом на похолодання.
Те саме стосується і будинків об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу та відомчих. Їх підключатимуть за відповідними заявками.
