Укргідроенерго зможе додати в енергосистему близько 4000 МВт. Про це, інформує Kasatka.Media з посиланням на повідомлення Міненерго, передає портал PromPolitInform.
Зазначається, що зараз у ремонті – 73 гідроагрегати, які й мають підсилити енергосистему. Водночас на одній зі станцій компанії вже вивели блок гідроагрегату після капітального ремонту.
«Укргідроенерго» також наголошує, що ГЕС та ГАЕС продовжують забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти й потужності, а також мобільний аварійний резерв в енергосистемі України.
Середній рівень нижнього бʼєфу біля греблі Дніпровської ГЕС на позначці 13,08 м БС.
Гідроагрегати станції продовжують працювати в режимі, заданому диспетчерським графіком.