Відповідний тендер з’явився у системі електронних закупівель prozorro
Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» почне розсилати українцям «золоті» SMS-повідомлення. Компанія планує витратити на послуги інформування майже 66 мільйонів гривень. Про це, пише Znaj.ua, свідчать дані на вебпорталі державних закупівель prozorro, повідомляє портал PromPolitInform.
«Укрпошта» оголосила тендер на послуги з передачі SMS-повідомлень та послуги з передачі Viber-повідомлень. На послуги інформування поштовий оператор планує витратити 65 718 840 гривень або трохи більше ніж 1,8 мільйона доларів.
У тендері зазначено, що загалом компанія планує оплатити послуги SMS-інформування в обсязі 60000 тисяч штук, послуги з передачі Viber-повідомлень – 90000 тисяч штук.
«Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22 та по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2024 року», – вказано на сторінці тендеру.
