МВФ підтримав початок переговорів про вступ України до ЄС

Політика 11.11.2023 / автор:
МВФ підтримав початок переговорів про вступ України до ЄС

Місія Міжнародного валютного фонду вітає початок переговорів України про вступ до Європейського Союзу. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на заяву фонду, інформує .

Як зазначається в повідомленні, експерти МВФ та представники влади України мали дискусії в рамках консультацій, які зосереджувалися на середньострокових політиках, що мають закласти основу для тривкого, стійкого та екологічно безпечного відновлення та підтримати Україну на її шляху до вступу в ЄС.

Хоча війна значно вплинула на виробничі потужності, Україна має великий потенціал зростання після того, як війна припиниться, залежно від вибору політики та реформ і наявності фінансових ресурсів, вважають в МВФ.

«Належне управління відбудовою у повоєнний період у поєднанні з рішучими реформами (зокрема стосовно управління державними інвестиціями, корпоративного управління та бізнес-клімату) у контексті вступу до ЄС могли б стимулювати повернення мігрантів та інвестиційні потоки, необхідні для закладення стійкішої основи для економічного зростання та допомоги у виконанні ширших завдань розвитку України», – додали у фонді.

Переговори щодо вступу до ЄС

Нагадаємо, у своєму звіті 8 листопада Єврокомісія рекомендувала розпочати переговори щодо вступу України до ЄС. Рішення буде ухвалено лідерами країн ЄС на саміті 14 грудня. Для початку переговорів потрібна згода всіх лідерів.